Ucon Acrobatics - plecaki, saszetki

Ilość znalezionych produktów: 10

Plecaki | Nerki i saszetki

 

Ucon Acrobatics to znana marka, która pochodzi z niemieckiej metropolii numer jeden, a mianowicie z Berlina! Założona w 2001 roku przez Jochena Smudę oraz Martina Fusseneggera jest typową marką lifestylową, którą charakteryzują wysoka jakość materiałów, duża doza kreatywności oraz zdecydowane kroje. W siedzibie firmy Ucon Acrobatics pracuje mnóstwo osób znanych ze świata mody i sztuki, a ich dzieła są udostępniane na plecakach, torbach oraz innych akcesoriach tej niemieckiej marki. Dzięki temu produkty z metką Ucon Acrobatics skutecznie zwracają na siebie uwagę. Sam proces produkcji pojedynczych sztuk, powstałych z samodzielnie wykończonych materiałów to sztuka sama w sobie, którą doceniają nawet najbardziej wymagający miłośnicy marki.


„Jesteś dobry jak twój ostatni produkt”

 

Ucon Acrobatics rozwija się sukcesywnie od prawie 20 lat, stawiając na coraz to nowsze i śmielsze produkty. Dynamiczny rozwój marki przekłada się na jej popularność oraz lojalność dotychczasowych klientów. W myśl hasła „jesteś dobry jak twój ostatni produkt”, każda kolejna kolekcja jest jeszcze lepsza i bardziej interesująca od poprzedniej. W ofercie SneakerStudio dostępne są plecaki oraz nerki z metką Ucon Acrobatics dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Modny i szykowny fason każdego plecaka w połączeniu z jego funkcjonalnością, stanowi doskonały dodatek do codziennej stylizacji. Kolekcja ta silnie nawiązuje do estetyki marki, a więc skromnych i stonowanych projektów, które są wzbogacone o spójne wizualnie detale.

 

Ucon Acrobatics, a troska o społeczeństwo

 

W 2009 roku przeniesiono siedzibę firmy do odnowionej stajni z showroomem, studiem projektowym oraz studiem fotograficznym. Poza zaangażowaniem w sprawiedliwe warunki produkcji Ucon Acrobatics przykłada ogromną wagę do troski o społeczeństwo. Od lat brand wspiera organizacje i inicjatywy jak m.in. PETA, eliminacja głodu na świecie, czy też Deutschland Hilft. Ucon Acrobatics rośnie z każdym dniem. Czy dołączysz do szeregu fanów brandu wrażliwego na otaczający nas świat?

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel