Buty męskie ARKK Copenhagen

Ilość znalezionych produktów: 9

ARKK Copenhagen to skandynawska marka, która powstała pewnej letniej nocy w 2014 roku z inicjatywy dwojga najlepszych przyjaciół. Po kilku drinkach ginu z tonikiem, Thomas Refdahl oraz Kasper Høj Rasmusse wpadli na pomysł, by stworzyć nowy rodzaj sneakersów. Efektem tych przemyśleń był model uosabiający skandynawską tradycję funkcjonalnego wzornictwa oraz jakości wykonania. Wszystko to w ciągu 18 miesięcy. Nieprzespane noce, miliony pomysłów i niekończące się wizje – w taki oto sposób powstał model the Raven, który wyprzedał się w ekspresowym tempie.

 


Pomysł jednej nocy i niekończące się możliwości


Thomas Refdahl i Kasper Høj Rasmusse doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w tej branży nie można się ograniczać. Podobnie jak moda, sztuka i architektura, design w kontekście sneakersów może być nieskończony. – twierdzą sami założyciele marki. Już od pierwszego dnia mężczyźni wiedzieli, że ARKK COPENHAGEN to coś więcej niż biznes. Dla nich jest to przygoda, rzecz, która umacnia ich długoletnią przyjaźń oraz przestrzeń do tego, by dać upust swojej kreatywności.


ARRK Copenhagen w SneakerStudio


W ofercie sklepu SneakerStudio dostępne są różne modele marki ARRK Copenhagen, a dokładniej: Raven FG 2.0 PWR55, Kanetyk Suede W13 oraz Raven Mesh S-E15. Każdy z nich inny. Każdy wyjątkowy. Każdy niesamowicie stylowy. Nie ulega wątpliwości, że obuwie znajdujące się w tej kategorii zostało stworzone przez ludzi z pasją dla… ludzi z pasją. Czy zaliczasz się do tej grupy? Przekonaj się na własnej skórze! Zajrzyj do kategorii, która skrywa w sobie najoryginalniejsze sneakersy na świecie!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel