Odzież męska Alpha Industries

Ilość znalezionych produktów: 492

 

W naszym sklepie internetowym oferujemy odzież Alpha Industries. To najwyższej jakości garderoba amerykańskiej produkcji, obecna na rynku od 1959 roku. Największą rozpoznawalnością cieszą się kultowe kurtki Alpha Industries kojarzone z amerykańską armią. Wszystko dlatego, że początkowo firma na zlecenie Departamentu Obrony produkowała odzież wierzchnią dla żołnierzy Stanów Zjednoczonych. Wtedy swoją karierę rozpoczęły wojskowe kurtki, które wkrótce podbiły również inne zakątki globu. Dziś chętnie noszone są przez wielbicieli mody na całym świecie, w tym przez gwiazdy show biznesu.

 

Odzież męska Alpha Industries – amerykańska jakość

  

Cieszące się popularnością męskie kurtki Alpha Industries charakteryzują się zastosowaniem najlepszej jakości materiałów i dokładnym wykonaniem. Ubrania tej marki pozwalają każdemu cieszyć się rozwiązaniami stosowanymi w produkcji odzieży militarnej. Na nich zaczęli wzorować się inni producenci, a moda szybko rozprzestrzeniła się na cały świat. Do kultowych modeli, które przyniosły Alpha Industries rozpoznawalność, należą „pilotki” i, czyli klasyczne kurtki sił powietrznych USA. Innym ciepło przyjętym produktem Alpha Industries jest podstawowa kurtka piechoty amerykańskiej. Ta zyskała sławę w czasie wojny w Wietnamie. Wypromował ją dodatkowo „Taksówkarz” Martina Scorsese, w którym nosi ją Robert De Niro.

 

Alpha Industries – nie tylko kurtki

 

W asortymencie Alpha Industries znalazły się nie tylko kultowe kurtki wojskowe. Obejmuje on także męskie bluzy z  wzorami kamuflaż oraz koszulki. Często spotykanym na nich motywem jest logo NASA, gdyż producent współpracuje również z agencją kosmiczną. Odzież Alpha Industries to przede wszystkim solidne wykonanie i wytrzymałe materiały. Jej zalety gwarantują długą żywotność i niezawodność ubrań.  

 

Warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu obejmującą kurtki Alpha Industries oraz inne elementy garderoby tego producenta. To najwyższa jakość niosąca ze sobą walory użytkowe, a także design, który upodobały sobie takie osobistości jak John Travolta, David Beckham czy Leonardo DiCaprio.

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel