Buty i odzież męska Hummel

Ilość znalezionych produktów: 3

O tym, że sport to zdrowie wiedzą wszyscy, a już przede wszystkim założyciele marki Hummel. Powstała w 1923 roku duńska marka obuwia i odzieży sportowej stała się jednym z ulubionych brandów na całym świecie. Hummel to coś więcej niż ubrania i właśnie to przejawia każdy z projektów tej marki. W tym wypadku widoczna jest determinacja, by ZMIENIAĆ ŚWIAT PRZEZ SPORT. Chcesz się przekonać, w jaki sposób? Zajrzyj do poniższej kategorii, a z pewnością zrozumiesz misję tego brandu!

 


Messmer & Co, czyli o początkach marki Hummel


Założycielami brandu byli Michael i Albrech Ludwig Messmerowie, skąd też się wzięła pierwotna nazwa marki. Messmer & Co zrodziło się w Hamburgu, gdzie jako pierwsza firma wprowadziła na rynek korki piłkarskie w 1927 roku. Model ten nazywał się „hummel”, tak więc każdy już zapewne wie skąd pochodzi druga, już właściwa nazwa marki.


Przełomowym momentem w dziejach Hummel był rok 1964, ponieważ to właśnie wtedy marka podpisała umowę sponsorską (trwającą do dziś!) z GWD Minden. Cztery lata później została z kolei podpisana pierwsza umowa z klubem 2. Bundesligi MSV Dusiburg.


Z myślą o każdym sporcie


W Hummel wszystko kręci się wokół sportu, dlatego nikogo nie dziwi, że produkty tej marki nadają się doskonale dla każdego sportowca. Mimo że jest to marka kojarzona i dominująca głównie w dziedzinie piłki ręcznej, to jej stroje chętnie zakładają również piłkarze, siatkarze, koszykarze, a co ciekawe również hokeiści reprezentacji Polski i GKS Tychy. To jednak nie koniec, ponieważ po projekty Hummel sięgają dziś wszyscy, a przede wszystkim mężczyźni, którzy od ubrań oczekują czegoś więcej niż tylko wygody. Przekonaj się sam, jakie walory oferuje streetwearowa odzież Hummel! Zajrzyj do SneakerStudio.pl i ciesz się stylowym wyglądem każdego dnia!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel