KangaROOS

Ilość znalezionych produktów: 3

KangaROOS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich marek obuwniczych – ich produkty są dystrybuowane w ponad 30 krajach na całym świecie. Przepis na sukces? W przypadku brandu KangaROOS robotę zrobiły innowacyjne projekty (które nie wylądowały później w szufladzie), własny, unikatowy styl oraz szeroka gama modeli sneakersów. Obuwie KangaROOS nadaje się nie tylko do chodzenia na co dzień, ale także do aktywnego wypoczynku – wędrówek, podróży itd.

 


Gdy architekt nie ma gdzie nosić kluczy – o historii marki KangaROOS


KangaROOS jest amerykańską marką obuwniczą, którą założył Bob Gamm. Był spełnionym architektem oraz amatorem biegania. Podczas trwania jednego z treningów w 1979 roku stwierdził, że nie ma gdzie wsadzić swoich kluczy ani drobnych na wodę – strój sportowy nie miał żadnych większych kieszonek mogących pomieścić wszystkie potrzebne mu rzeczy. Zaprojektował więc obuwie wyposażone w specjalne miejsce do przechowywania kluczy. Pomysł okazał się rewolucyjny aż do tego stopnia, że otworzył Gammowi drogę do wielkiego biznesu na rynku obuwniczym. W latach 80-tych i 90-tych kangury robiły furorę w Stanach Zjednoczonych. Towarzyszyły kadrze narodowej na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Produkty marki KangaROOS wyróżniają się innowacyjnymi technologiami – pierwszą z brzegu może być ta o nazwie Dynacoil. Nie wdając się w szczegóły, bardzo podobna technologia jest testowana przez NASA.


Markowe kangurki znajdziesz w naszym sklepie SneakerStudio.pl


Jeśli szukasz uniwersalnych, sportowych butów, sprawdź propozycje brandu KangaROOS. Obuwie tej marki znajdziesz w naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl. Towar wysyłamy w ekspresowym tempie, więc nawet nie zauważysz, kiedy będziesz zdobywał miasto w nowych sneakersach od kangura!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel