Klapki i skarpety Kubota

Ilość znalezionych produktów: 3

Jeśli o latach 90-tych XX wieku myślisz z rozrzewnieniem jako o wyjątkowym w swojej kolorystyce i estetyce czasie, to z czym kojarzy Ci się słowo klapki? Większości z nas zapewne będą to Kuboty! Ich niebywała popularność w tamtych latach była stopniowo wypierana wraz z nadciąganiem do Polski mody z Zachodu – na sklepowych półkach pojawiło się obuwie z dobrze wszystkim znanymi trzema paskami, a Kuboty stopniowo zaczęły odsuwać się w cień. Obecnie trwają prace nad reaktywacją marki i postawieniu na uruchomienie rodzimej produkcji legendarnej marki. Czy warto? Nie tylko siła sentymentu jest tu argumentem. Co jeszcze? Przekonaj się sam!


Klapki Kubota – wskrzeszenie marki


Zgodnie z ideą grupy przyjaciół, która dąży do reaktywacji kultowej marki lat 90-tych, Kubota to nie tylko klapki, ale styl życia. Obuwie w wydaniu „Made in Poland” ma być spełnieniem marzeń o powrocie do tych wyjątkowych czasów. Skoro do łask wracają seriale i filmy z tamtych lat, trudno się dziwić, że nie został w tym ruchu pominięty ich symbol obuwniczy! Nostalgia sprawiła, że wspomniani przyjaciele postanowili zwrócić się do właścicieli marki z prośbą o skorzystanie z ich znaku towarowego. Dzięki temu buty z charakterystycznym logo wracają, ale w nowej odsłonie. Zamysłem jest przezwyciężenie stereotypowego podejścia do tych butów i ukazanie ich całego uroku! Do kompletu dołączają skarpetki marki Kubota w różnych wariantach kolorystycznych, które są dostępne również w sklepie SneakerStudio. Wszystkie te cechy sprawiają, że w reaktywowanych produktach brandu Kubota zakochają się miłośnicy streetwearu, a klapkowa rewolucja ma szansę zawojować cały kraj!


Chcesz być modny? Postaw na klapki!


W Polsce popularność klapek nie jest jeszcze tak duża jak za granicą, ale stopniowo podejście do nich się zmienia. Również działania marketingowe marki Kubota mają odczarować to podejście. W końcu na światowych wybiegach modele paradują w tym rodzaju obuwia i pojawiają się one w kolekcjach topowych projektantów i domów mody, takich jak Guci, Calvin Klein i Lacoste. Współczesne trendy jednoznacznie wskazują, jakimi uniwersalnymi butami są klapki – ich zastosowanie nie kończy się na basenie czy chodzeniu „po domu”. Coraz odważniej zakładamy je na ulice miast, nawet do bardziej formalnych strojów. Najważniejsze, by czuć się w nich komfortowo, a to zapewnia odświeżona marka Kubota!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel