Penfield

Ilość znalezionych produktów: 2

Penfield to amerykańska marka odzieżowa, która wyróżnia się innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie projektowania oraz szycia. Wprowadziła do swojego portfolio nylonową tkaninę rip-stop i ciuchy izolowane puchem. Dzięki technicznym materiałom, a także zszywkom Ivy League Penfield zdobył uznanie nie tylko w swoim rodzimym kraju, ale również poza jego granicami – w dalekiej Europie. Sprawdź, jakie ciuchy brandu Penfield znajdziesz w sklepie SneakerStudio.pl.

 


Ubrania dedykowane wędrownym duchom z całego świata – o marce Penfield


Penfield to firma, którą założył Harvey Gross w 1975 roku. Mieszkał wtedy w Hudson, Massachusetts i to właśnie tam dostrzegł potencjał w sprzedaży odzieży wierzchniej, zabezpieczonej puchem. Gross był urodzonym biznesmanem, a więc rozkręcenie biznesu, w tym stworzenie nowoczesnej fabryki, nie było dla niego wyzwaniem. Penfield łączy wysokojakościowe, wytrzymałe materiały, innowacyjną technikę szycia wraz z streetwearową estetyką. To połączenie okazało się strzałem w dziesiątkę – brand już cztery lata po rozpoczęciu swojej działalności zaczął eksportować swoje towary w różne odległe zakątki świata (w 1979 roku).


Mamy ciuchy marki Penfield! Sprawdź, co znalazło się w ofercie SneakerStudio.pl


W sklepie SneakerStudio.pl znajdziesz wygodne i niezawodne ubrania brandu Penfield! Zaufaj wysokiej technologii szycia oraz sportowym tkaninom – wybierz ciuchy, które będą Twoim wiernym kompanem podczas każdej wyprawy w nieznane. Sprawdź, jak możesz się ubrać dzięki Penfield – wybierz kurtkę, koszulkę, czapkę albo bluzę tej amerykańskiej marki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel