Odzież męska Prosto.

Ilość znalezionych produktów: 2

Wojtka Sokoła Sosnowskiego zapewne nie trzeba Ci przedstawiać, ponieważ znasz go chociażby z piosenki „Poczekalnia dusz”, czy też legendarnego „W aucie”. Co ma wspólnego z marką Prosto? Jest jej założycielem! Dokładnie tak. Po ogromnym sukcesie muzycznym związanym z ZIP Składem oraz zespołem WWO, Wojtek postanowił stworzyć coś ekstra, a więc markę z odzieżą streetwearową. Chcesz się przekonać, jakie projekty znajdują się w poniższej kategorii? Wbijaj!

 


W miejskim stylu, czyli kilka słów o brandzie


Jako że Prosto wywodzi się z kultury hip-hopu, to główną grupą docelową projektów tego brandu byli ludzie z tego kręgu. Sympatia, jaka się zrodziła wokół projektów marki przerosła jednak oczekiwania Sokoła. Bardzo szybko okazało się, że ubrania z logiem Prosto chcą nosić nie tylko hip-hopowcy, ale również osoby całkowicie niezainteresowane tą kulturą. Co stoi za takim sukcesem? Wysoka jakość każdego produktu? Prostota i minimalizm, które zostały zachowane w projektach? A może sama osoba Wojtka? Najprawdopodobniej wszystko na raz.


Prosto – marka dla prawdziwego sneakerheada


W ofercie sklepu internetowego SneakerStudio.pl dostępne są stylowe produkty wykonane z materiałów o najwyższej jakości. Mowa tu o ubraniach takich jak T-shirty oraz bluzy, które znakomicie wpisują się w najnowsze trendy mody miejskiej. Chcesz się przekonać, w czym tkwi wyjątkowość marki Prosto? Wybierz coś z tej kategorii! Gwarantujemy, że Cię nie zawiedziemy!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel