Under Armour

Ilość znalezionych produktów: 76

Jeśli prowadzisz aktywny styl życia, zdajesz sobie sprawę jak ważne jest posiadanie odpowiedniej odzieży sportowej. Under Armour to marka, która powstała dla ludzi takich jak Ty. W ofercie naszego sklepu internetowego SneakerStudio.pl znajdziesz sneakersy, koszulki, bluzy, torby i czapki tego amerykańskiego brandu. Under Armour to amerykańska marka, która zajmuje się produkcją sportowej odzieży technicznej. Założył ją Kevin Plank – zawodowy gracz futbolu amerykańskiego. Jego duże doświadczenie pozwoliło mu na stworzenie koszulki idealnej. Dzięki niemu zawdzięczamy materiał, który odprowadza wilgoć i pozostaje suchy, nawet po kilkugodzinnym wysiłku fizycznym. Marka chce sprawić, aby ich produkty czyniły sportowców coraz lepszymi zawodowcami, pomagały pobijać kolejne rekordy czy osiągać najlepsze wyniki w danej dyscyplinie.

 


Odzież sportowa nowej generacji – historia marki Under Armour


Marka Under Armour powstała w 1996 roku – w garażu 23-letniego kapitana drużyny futbolu amerykańskiego. Firma osiągnęła spory sukces i już niedługo po jej założeniu posiadała własne laboratoria badawcze, gdzie szereg specjalistów pracuje nad doskonaleniem materiałów technicznych, z których szyte są ubrania Under Armour. Sekretem marki jest całkowity brak obecności bawełny w ich strojach. W niektórych modelach występuje tak zwana bawełna techniczna – schnie nawet pięć razy szybciej w porównaniu do naturalnego materiału. Under Armour skupia się na produktach stricte przeznaczonych dla sportowców – nie powinna być kojarzona z modą sportową. W Polsce pojawiła się dopiero w 2009 roku, ale to nie przeszkodziło jej w osiągnięciu bardzo dużego sukcesu.


Ubrania Under Armour znajdziesz w sklepie internetowym SneakerStudio.pl


Szukasz wysokojakościowej odzieży sportowej? Znajdziesz ją w naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl – ciuchy marki Under Armour są stworzone do zadań specjalnych. Nie zawiedziesz się! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i przekonaj się, że brand Under Armour pasuje do Twojego stylu życia!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel