Buty Nike Air Max 95 damskie i męskie

Ilość znalezionych produktów: 1

Marka Nike jest znana głównie z serii Air Max, którą podbiła rynek obuwia sportowego. W sklepie online SneakerStudio znajdziecie jednak również inne jej produkty. W asortymencie dostępne są liczne modele męskich butów Nike, jak i sneakersów Nike damskich. Najchętniej wybierane są oczywiście air maxy, dlatego warto poświęcić im nieco więcej uwagi. Znajdziemy w tej serii kolekcje, które ze względu na swój kultowy status cieszą się szczególnym uznaniem. Jedną z nich są buty Nike Air Max 95.

 

Rewolucyjne Nike Air Max 95

 

Jak sama nazwa wskazuje, Air Max 95 powstały w 1995 roku. Wtedy znane były one również jako Air Total Max. Całkowicie zdominowały drugą połowę lat 90. Były tym samym, czym pół dekady wcześniej air maxy 90. Ich rewolucyjny charakter polegał przede wszystkim na tym, że po raz pierwszy w najpopularniejszej kolekcji Nike poduszki gazowe zastosowano nie tylko w tylnej części buta, ale także w przedniej. Wszystko za sprawą projektanta tego modelu – Sergio Lozano. Za punkt honoru postawił on sobie stworzyć buty, które będą pracowały tak jak ludzki organizm. Inspirował się więc mechaniką kręgosłupa czy ścięgien. W ten sposób powstał najlepszy na ówczesne czasy system amortyzacji.

 

Bezkonkurencyjna oferta Nike Air Max 95

 

Od roku 1995 ukazało się wiele unowocześnionych edycji legendarnego modelu. Obecna kolekcja obejmuje między innymi takie perełki jak Nike Air Max 95 Essential czy Nike Air Max 95 Premium. Sneakersy zwracają na siebie uwagę wyszukanym designem, na który składa się cholewka w kilku stonowanych odcieniach oraz podeszwa z aż trzema okienkami po każdej stronie. Eksponują one poduszki ze sprężonym gazem, umieszczone zarówno w przedniej, jak i w tylnej części buta. Wyszukany design to ogromna zaleta damskich Nike Air Max 95. Oferują użytkowniczkom wygodę połączoną z wyczuciem smaku. Z tego też względu damskie Air Max 95 doskonale nadają się zarówno do treningów, jak i codziennego użytku. Trudno przejść obok nich obojętnie także ze względu na ich kultowy status – są w końcu żywą legendą.

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel